ashnaservic@gmail.com

ساعت کاری: 08:00 صبح تا 10:00 شب

مشهد،نبش ابوطالب ۳۰

 مرکز خدمات فنی آشنا(زمانیان)

تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

از آنجایی که لباسشویی های امروزی پیچیده تر از گذشته شده اند و همینطور از سیستم های الکترونیکی نیز بهره می گیرند، در صورت خرابی این دستگاه ها باید از افراد متخصص و کارشناس کمک بگیرید. این تعمیرات به دلیل تخصصی بودن، اهمیت ویژه ای پیدا کرده اند. در زیر به بررسی جنبه های مختلف تعمیر لباسشویی بوش در مشهد پرداخته ایم که شما را برای انجام اینگونه تعمیرات راهنمایی می کند.

شما می توانید از طریق تیم ما سفارش خود را ثبت و پیگیری کنید.

 

05137022

مشکلات ماشین لباسشویی بوش

معمولا لباسشویی ها به صورت کلی بعد از مدتی مشکلاتی پیدا می کنند که هر کدام از آن ها به دلیل خاصی به وجود می آید. در ادامه این موارد ذکر شده است و همچنین دلایل آن ها توضیح داده شده است.

  • تخلیه نکردن آب در لباسشویی Bosch: این مورد به شلنگ تخلیه مربوط می شود. باید بررسی کنید که این شلنگ به صورت مناسب در جای خود قرار گرفته باشد و همینطور مسدود نباشد. یکی دیگر از دلایل، انسداد فیلتر است که باعث مشکل در فرایند تخلیه آب می شود. همینطور در صورت ایجاد صدا توسط پمپ تخلیه و تخلیه نشدن آب به شکل درست، می توان گفت که این پمپ دچار گرفتگی شده است که باید مورد بازبینی قرار گیرد.
  • عدم چرخش دیگ لباسشویی: این احتمال وجود دارد که لباس های موجود در داخل لباسشویی دارای تعادل نباشند و بیش از ظرفیت باشند یا حتی ممکن است برنامه مناسب توسط شما تعیین نشده باشد. از موارد دیگر می توان به پاره شدن تسمه درام، تمام شدن زغال موتور و خرابی در قفل درب، یاتاقان یا کلاچ اشاره کرد.
  • نشت آب از ماشین لباس شویی: در حقیقت نشتی آب از هر قسمت دستگاه می تواند دلیل متفاوتی داشته باشد. به طور مثال نشتی از پشت ماشین لباسشویی این موضوع را نشان می دهد که شیلنگی که به دستگاه وارد یا خارج شده و مخصوص تخلیه آب است دارای خرابی می باشد. اگر نشتی آب از قسمت جلویی لباسشویی باشد، درب دستگاه، جا پودری و فیلتر لباسشویی دارای مشکل خواهند بود که باید به این موارد رسیدگی کنید.

 در صورت نشت آب از زیر دستگاه، ابتدا موارد قبلی را که ذکر شد، چک کنید، زیرا این مشکل می تواند بخاطر نشت آب از جلو یا عقب لباسشویی، به وجود بیاید. اگر باز هم مشکل را پیدا نکردید، احتمالا مشکل از داخل لباسشویی است. به علت تخصصی بودن این مورد با تکنسین متخصص لباسشویی بوش درشهر مشهد تماس بگیرید.

  • سر و صدای زیاد لباسشویی: قبل از اینکه بخواهید بخاطر صدا های دستگاه، آن را از لحاظ فنی بررسی کنید، توجه داشته باشید برخی از لباس هایی که زیپ یا قسمت های فلزی دارند در اثر برخورد به دیواره لباسشویی می توانند سر و صدا تولید کنند. اما اگر بخاطر این موضوع نباشد، می تواند به دلیل تراز نبودن سیستم باشد.

 پیچ هایی در پشت دستگاه وجود دارند که به منظور جا به جایی دستگاه نصب شده اند، این احتمال وجود دارند که این پیچ ها در زمان نصب مجموعه باز نشده باشند و باعث ایجاد صدای دستگاه شوند. توجه کنید که این پیچ ها را در زمان نصب باید باز کنید. علاوه بر این موارد وجود خرابی در بخش هایی مانند تسمه، پمپ تخلیه یا کوپلینگ موتور می تواند دلیلی برای سر و صدا باشد. همینطور زمانی که لوله های آب دارای انسداد باشند و فشار را کم کنند، سر و صدا ایجاد می شود.

 

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در شهرستان مشهد

مطمئنا هزینه تعمیر هر دستگاهی به شرایط و موارد مختلفی بستگی دارد و یکسان نخواهد بود، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیز از این قاعده مستثنا نیست. اما به طور کلی قیمت تعمیرات ماشین شست و شوی لباس بوش به شرح زیر می باشد.تعمیر برد الکترونیکی از 600 هزار تومان تا 1500 هزار تومان، عوض کردن میکرو سوییچ از 500 هزار تومان تا 700 هزار تومان، سرویس ماشین لباسشویی به صورت کامل از 300 هزار تومان تا 500 هزار تومان و همچنین عوض کردن لاستیک درب از 500 هزار تومان تا 900 هزار تومان متغیر است.

علاوه بر قیمت هایی که در بالا ذکر شد، به صورت حدودی هزینه نصب مجدد دستگاه 300 هزار تومان و عوض کردن فیلتر ماشین لباسشویی 350 هزار تومان می باشد. همچنین برای اطلاع از ریز قیمت ها می توانید با کارشناسان آشنا سرویس مشهد تماس حاصل کنید. در نهایت برای تعیین قیمت تعمیر ماشین لباسشویی به مواردی مختلفی مانند قیمت قطعات، میزان مهارت و تجربه تعمیرکار و گارانتی تعمیر لباسشویی توجه خواهد شد.

هزینه ارسال کارشناس متخصص لباسشویی Bosch در مشهد (سال ۱۴۰۲) در حدود ۱۵۰ هزار تومان می باشد

 

مراحل تعمیر لباس شویی بوش (bosch) مشهد      

در ابتدا و در مرحله اول یک متخصص و تعمیر کار با مشتری صحبت می کند و از او سوالات مختلفی را می پرسد، اینگونه می تواند به صورت حدودی متوجه شود که مشکل دستگاه از کدام قسمت است. به این شکل کارشناس می تواند عیب یابی کند.

در مرحله دوم تعمیر کار ظاهر دستگاه را چک می کند و موضوعاتی مانند نشتی آب یا خرابی در شیلنگ آب را مورد بررسی قرار می دهد. سپس اقداماتی که تخصصی تر هست، مانند نظارت بر ارور ها و خطا های لباسشویی بوش، انجام خواهد شد. این کد ها روی صفحه نمایش داده می شوند. اینگونه تعمیر کار می تواند به صورت ویژه و تخصصی عیب یا ایراد لباسشویی را تعیین کند.

در مرحله سوم، در صورت وجود خرابی در قطعات، تعمیر کار آن ها را با قطعات یدکی با کیفیت تعویض می کند. بنا به سنجش متخصص اگر قطعات نیاز به عوض شدن نداشته و قابل تعمیر باشند، متخصص آن ها را تعمیر خواهد کرد. به طور مثال آن ها را تمیز، روغن کاری یا تنظیم می کند.

مرحله چهارم، در این بخش بعد از انجام تمام کار ها و تعمیر تمام قطعات خراب شده، تعمیر کار تست نهایی را از دستگاه می گیرد و اینگونه از عملکرد و کارکرد مناسب دستگاه مطمئن می شود.

مرحله پنجم و نهایی، در آخر کارشناس مربوطه به شما توضیح می دهد که مشکل به چه شکل بوده و چگونه آن را تعمیر کرده است. همچنین توضیحات و نکاتی را در مورد استفاده و نگهداری درست از دستگاه به شما خواهد گفت.

 

تعمیر ماشین لباسشویی بوش با آشنا سرویس مشهد

اگر برای شما سوال است که چرا باید تعمیر لوازم خانگی در مشهد را به آشنا سرویس بسپاریم چند نکته مهم را یادآور می شویم:

  • به هرکسی نمی توانید اعتماد کنید! این بزرگترین مزیت آشنا سرویس به عنوان یک شرکت رسمی با سابقه و قدمت ۷۰ ساله در مشهد است.
  • کمترین هزینه برای عیب یابی و هزینه ایاب و ذهاب کارشناس، برای اطمینان کافی است تا با چند تعمیر کار لباس شویی بوش در سرتاسر مشهد تماس بگیرید.
  • تخصص و تجربه را از ما بخواهید. آشنا سرویس به عنوان یک مجموعه و مرکز فنی دارای بیش از ۳۰ تکنسین مجرب و متخصص در تمام نقاط شهر از جمله اطراف حرم، وکیل آباد و قاسم آباد می باشد. همچنین تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد یکی دیگر از خدماتی است که در این مجموعه ارائه می شود.

یک پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]