تعمیر ماشین ظرفشویی در مشهد

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زندگی شهری، ماشین  ظرفشویی به یک وسیله ضروری در آشپزخانه ها تبدیل شده است. زیرا باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می شود. همچنین از هدر رفت آب جلوگیری می کند. اما هر دستگاه به دلایل مختلفی خراب می شود. در این زمان شما باید از افراد متخصص و ماهر برای تعمیر آن استفاده کنید تا از خرابی دوباره جلوگیری شود. در نوشته زیر به سوال های مختلف در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی در مشهد پاسخ خواهیم داد.

قیمت تعمیر ظرفشویی در مشهد

تعیین هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد به طور مثال نوع و شدت خرابی یکی از مهم ترین مواردی است که بر این موضوع تاثیر می گذارد. خرابی های ساده معمولاً هزینه کمتری نسبت به خرابی های پیچیده و شدید دارند. البته نوع قطعه معیوب نیز بر این قیمت تاثیر می گذارد. قطعات گران قیمت، هزینه تعمیر بالاتری دارند.

این در حالی است که تعمیرکاران با تجربه و متخصص دستمزد بالاتری دارند. بنابراین، قبل از تعمیر ماشین ظرفشویی، بهتر است با یک تعمیرکار متخصص مشورت کنید تا از هزینه احتمالی تعمیر مطلع شوید. 

هزینه عیب یابی در محل توسط متخصصین مجموعه آشنا سرویس 150 هزار تومان می باشد. شما ملزم به پرداخت هزینه برای تعمیر ظرفشویی نمی باشید و تنها هزینه ارسال کارشناس را پرداخت خواهید کرد. برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر ماشین ظرفشویی در مشهد با کارشناسان آشنا سرویس در تماس باشید.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی در مشهد

آشنا سرویس در یک قدمی شما

شما مشتری عزیز میتوانید از طریق دکمه تماس، تعمیر مورد نظر را ثبت کنید. لازم به ذکز است هزینه عیب یابی در محل توسط متخصصین مجموعه آشنا سرویس 150 هزار تومان می باشد. شما ملزم به پرداخت هزینه برای تعمیر لباسشویی در مشهد نمی باشید و تنها هزینه ارسال کارشناس را پرداخت خواهید کرد.

شما می توانید از طریق تیم ما سفارش خود را پیگیری کنید .

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی

به دلایل گوناگونی ممکن است ماشین ظرفشویی شما از کار بیافتد، برخی مشکلات رایج آن در زیر گفته شده است.

  • صدای ماشین ظرفشویی: خرابی موتور، پمپ تخلیه، بازو های آبپاش و یاتاقان ها می تواند باعث ایجاد صدایی شبیه به سوت یا غرش شود. همینطور اگر ظروف به درستی در ماشین چیده نشوند، ممکن است با یکدیگر برخورد کرده و صدا ایجاد کنند.
  • علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی: استفاده از مواد شوینده نامناسب یا استفاده بیش از حد از آن می تواند باعث ایجاد کف زیاد در سیستم شود. در واقع کف خیلی زیاد مانع رسیدن آب به ظروف شده و باعث تمیز نشستن آنها می شود. علاوه بر آن لگن داخل ماشین ظرفشویی با گذشت زمان کثیف می شود. این کثیفی باعث کاهش جریان آب و در نتیجه عدم تمیز شدن ظروف خواهد شد.
  • روشن نشدن ماشین ظرفشویی: اولین و ساده ترین دلیل این اتفاق، قطعی برق است. اگر پریز، دو شاخه و سیم برق خراب شده باشد، ماشین ظرفشویی روشن نمی شود. همچنین نقص در سوئیچ و برد کنترلی نیز باعث می شود دستگاه روشن نشود.
  • آب دادن ماشین ظرفشویی: شل شدن بست شیلنگ متصل به دستگاه یا آب بندی نامناسب قطعات داخلی، خرابی بازوهای آب پاش یا اختلال در عملکرد آنها و خرابی پمپ باعث نشت آب از دستگاه می شود. که در تعمیر ماشین ظرفشویی باید به این موضوع توجه کرد.
  • علت بوی بد ماشین ظرفشویی: اگر بقایای مواد غذایی را قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی پاک نکنید، ممکن است باعث بوی بد شوند. همینطور کپک، قارچ و مواد شوینده نامناسب نیز بوی بد ایجاد می کنند.
  • علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی: شیر ورودی آب وظیفه باز و بسته کردن جریان آب را بر عهده دارد. خرابی این شیر باعث قطع شدن جریان آب به دستگاه خواهد شد. همچنین نقص در سوئیچ فشار آب که وظیفه تشخیص میزان آب موجود در ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد. عملکرد دستگاه را مختل می کند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در مشهد

ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در مشهد، در زمان خرابی دستگاه بسیار ضروری است زیرا تعمیر این گونه تجهیزات به مهارت بالا نیاز دارد. تکنسین های نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی از دانش و مهارت لازم برای تعمیر و نگهداری انواع ماشین ظرفشویی برخوردار هستند. آنها با ساختار و عملکرد این دستگاه آشنایی کامل دارند و می توانند به سرعت و به درستی مشکل آن را شناسایی و رفع کنند. لازم به ذکر است یکی از خدمات این شرکت تعمیر ظرفشویی بوش در مشهد می باشد.

شرکت آشنا سرویس از قطعات اصلی و با کیفیت برای تعمیر ظرفشویی استفاده می کنند. این قطعات از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستند و می توانند عمر مفید دستگاه را افزایش دهند. علاوه بر این ها گارانتی تعمیرات و قیمت مناسب نیز از دیگر مزایای نمایندگی تعمیرات آشنا سرویس است.

یک پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]